.

.

1157 T LED Strobe Тајмс Стоп Светилки Опашка Трепка Светлината Трепкачка Сигнална Светилка

1157 T LED Strobe Тајмс Стоп Светилки Опашка Трепка Светлината Трепкачка Сигнална Светилка

DEN 0.67
Достапност

Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*мала потрошувачка на енергија и супер силно осветлување*без временско одложување за осветлување*со Осветленост со Висока чистота, силна пенетрабилност и супериорна стабилностспецификации : *Заменува Штекер : 1156 БА15С /Т20 7443 7440/1157*ЛЕД Чип : 27СМД 3030 Чипови*температура на Бојата : 1000k црвено*достапен напон : dc 12v*агол на гледање : 360° степен*поставеност на возилото : лево, Десно, напред *употреба : Светло за рикверц, трепкачка светилка*модестроб на осветлување 5 пати : кога ќе осветли, Ќе Стробира 5 Секунди ПРЕД да продолжи ДА ОСВЕТЛУВА.Флеш : Задржи flashing NO Блиц : држи осветлување.Пакетот вклучува : 1*Светлосна Белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите . прикажани на веб-сајтот предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот . монитор и осветленост на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. 1157/Т20/1156 LED Strobe 5 Пати Запре Светилки Опашката Трепка Светлината Трепкачка Сигнал светилка.

R

Комплементите на стоката