.

.

Женски Фустани Секојдневен Плетен Џемпер Со Долги Ракави V Вратот Мини Патент Џемпер Фустан

Женски Фустани Секојдневен Плетен Џемпер Со Долги Ракави V Вратот Мини Патент Џемпер Фустан

DEN 1.33
Достапност

41" големина : Xl биста : 112см/44.Пакетот содржи : 1 Х Женски Фустан.80" големина : xxl биста : 114см/44. Ви благодариме за вашето разбирање(летни фустани за жени 2022, свадба гостин фустани за жени, макси фустан за жени, црни фустани за жени, бел фустан жени, плус големина на облека за жени, midi фустани за жени, формално фустани за жени, лето облека за жени, секојдневен фустани за жени, секси фустани за жени, boho облека за жени, цветни фустан за жените, tshirt фустани за жени, долги фустани за жени, еден рамо фустани за жени, дипломирањето облека за жени, долг ракав облека за жени, заврши облека за жени, хавајски фустани за жени, плажа фустани за жени, flowy фустани за жени, женска фустани за свадба гости, оглавник фустани за жени, исклучување на рамо фустани за жени, полу формално фустани за жени, ренесансата се облекуваат жените, коктел фустани за жени вечер партија, жените формално фустани, клуб фустани за жени, партија фустан за жените, кошула фустани за жени, тексас фустан за жените, работа фустани за жени, гроздобер облека за жени, елегантен фустани за жени, облечи кошули за жени sequin облека за жени, ruched фустани за жени, краток ракав облека за жени, линија фустани за жени, коктел фустани за жени свадба гости, бохемски облека за жени, sundresses за жени секси, сатенски фустан за жените, шпагети рака фустани за жени, породилно облекува,падот фустани за жени 2022,враќањето дома фустани за тинејџерите,свадба фустани за гости) Основни Зима Падот Фустани Супер Меки и Удобни Материјал, Погоден За Пролет,Есен,Зима.13" должина На Ракавот : 63см/24. Удобно за носење, оваа прекрасна облека ве прави попривлечни и се издвојувате од толпата без разлика каде одите. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, ,божиќ перење вовед : рачно перење или ниска температура за машинско перење и закачете се за да го исчистите вашиот макси поделен фустан внимание : ве Молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите.

R

Комплементите на стоката