.

.

Панталони За Маж Мажи Длабоки Џебни Панталони Менс Пролет И Aut Спорт И Слободно Време Секојдневен Цврст Патент Џебни Панталони Долги Панталони

Панталони За Маж Мажи Длабоки Џебни Панталони Менс Пролет И Aut Спорт И Слободно Време Секојдневен Цврст Патент Џебни Панталони

DEN 1.00
Достапност

Сезона : Пролет И Aut . Пол : Мажи. Повод : Отворено. Стил : Цврст. Тип На Шема : Цврст. Должина : Долго. Што добивате : 1pc Табела За Панталони : . Големина : 30 Половината : 60cm/23.62" : 108cm/42.52" Должина : 101cm/39.76"Големина : 32 Половината : 62cm/24.41" : 112cm/44.09" Должина : 102cm/40.16"Големина : 34 Половината : 64cm/25.20" : 116cm/45.67" Должина : 103см/40.55"големина : 36 половината : 66см/25.98" : 120см/47.24" должина : 104см/40.94"големина : 38 половината : 68см/26.77" : 124см/48.82" должина : 105см/41.34"големина : 40 половината : 70см/27.56" : 128см/50,39" должина : 106см/41,73"големина : 42 половината : 72см/28,35" : 132см/51,97" должина : 107см/42,13" ① материјал е изработен од материјали со квалитет на руно, доволно издржливи за секојдневно носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. Панталони за Мажи е Одличен Избор за на Отворено. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка. Панталоните За Мажи лесно Се Собираат И Можат Добро Да се Соберат Со Кошула.

R

Комплементите на стоката