.

.

Дуртебеуа Јакни За Момчиња Мали Момчиња Момчиња Задебелени Капути Јакни 10 Години

Дуртебеуа Јакни За Момчиња Мали Момчиња Момчиња Задебелени Капути Јакни 10 Години

DEN 194.08
Достапност

Останете пријатни Во Тешкиот Зимски Капут Обложен Со Пуфер Јакна На нашите Момчиња, Големини бидејќи сигурно ќе ве стопли оваа сезона. Неверојатно густа и обложена со надворешна ткаенина со мека обвивка за да обезбеди подобра топлинска изолација кога е во снегот. Обложен со водоотпорен. ткаенина која ќе ви помогне да останете суви во секое Време во Овој Зимски Капут. Со качулка борг вештачко крзно за да го блокирате ветрот што доаѓа и да ја одржувате главата топла и добро заштитена од временските услови. Мека, гушкање и нејасна обвивка од руно од шерпа за да останете удобни кога уживате. активности на отворено. Боја : Темносина / Вино Црвена / Жолта / Кралска Сина / Армиска Зелена. Дизајн : чувајте топло, дише. Практично затворање на копчиња и патенти. На децата им е лесно да се качуваат и полетуваат со едноставен дизајн; со ткаенина што го покрива горниот дел од патентот за да ги прикрие вратот и брадата; со 2 странични џебови за едноставно и лесно складирање. Овој мек, пријатен материјал нуди инстант изолација во разноврсен, секојдневен стил со нов, поактивен тенок крој за да се постигне ефикасно топло. Оваа јакна со мека обвивка е разноврсно парче за сите сезони со беспрекорно вклопување изградено за да ги загрее децата во поблаги временски услови и слој под школки и јакни за бонус топлина во потешки услови. Одлична јакна од руно за активности на отворено. Погоден за пешачење, трчање, играње, скијање, качување, планинарење, пешачење, патување, риболов, возење и исто така одговара за земање како секојдневно носење. чувајте ги вашите деца од лошо студено време и одржувајте ги топли цел ден.

R

Комплементите на стоката