.

.

Пуавкоер Женски Зимски Висок Струк Дебел Топол Стомак Контрола Тесни Панталони Кадифни Чорапи Гаќи Дебели Топли Тесни Панталони Долги Хеланки За Жени Памучни Џеб?

Пуавкоер Женски Зимски Висок Струк Дебел Топол Стомак Контрола Тесни Панталони Кадифни Чорапи Гаќи Дебели Топли Тесни Панталони

DEN 0.67
Достапност

Жените Зима Висок Струк Дебел Топол Стомак Контрола Тесни Панталони Кадифен Чорапи Гаќи Дебели Топло Тесни Панталони. Материјал : Полиестерски памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 250гр. големина На Пакетот : 25х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Половината : 31-36см/12.20-14.17" : 38см/14.96" Должина : 92см/36.22"Големина : Л Половината : 33-38см/12.99-14.96" : 40см/15.75" Должина : 94см/37.01"Големина : XL Половината : 35-40см/13.78-15,75" : 42см/16,54" должина : 96см/37,80" ● во однос на колокацијата, без разлика дали станува збор за секојдневна или свечена облека, Нема да Изгледа Нагло, а може да донесе и поинаков стил на вашиот фустан. Може Да Се Каже Дека Е Навистина Разноврсна Ставка. 75% Најлон И 25% Спандекс. Мек И Четиринасочен Материјал Удобно, Цврсто Искуство Со Абење.

R

Комплементите на стоката