.

.

колати Жени Панталони Со Висок Струк Зимско Руно Врвка За Влечење Еластичен Струк Атлетски Џогери Панталони Со Цврста Боја Лабав Тренинг Стегнати Долни Панталони

колати Жени Панталони Со Висок Струк Зимско Руно Врвка За Влечење Еластичен Струк Атлетски Џогери Панталони Со Цврста Боја Лабав

DEN 3.00
Достапност

колати Жени Панталони Со Висок Струк Зимско Руно Врвка За Влечење Еластичен Струк Атлетски Џогери Панталони Со Еднобојна Лабава Тренингот Затегнато Дно Панталони Прашање : П : јас обично носам медиум со големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно.Информации за производот : Сезона : Погоден За Сите Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : Како Што Е Прикажано Стил : Секојдневен, Моден Должина : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони Нашите големини Се Азиски големини. Можеби е мал. Ако претпочитате полабаво вклопување, ви препорачуваме да изберете големина 1-2 големини поголема од вообичаеното. €УДОБНО ЗА НОСЕЊЕ : Висококвалитетна мека ткаенина пријателска за кожата, дише и апсорбира пот, ве одржува ладни и опуштени цело време, особено во жешкото лето. Супер меко, дише, широко, еластично, лесно и отпорно абење. ●МОДНО СОВПАЃАЊЕ : Женски бохо панталони за плажа, Женски Спортски Панталони, Женски Карго Панталони, секојдневни панталони се погодни за шарена ленена маица/туника/блузи/јакни/блејзер/дуксери, стилски кожени сандали за да бидат стилски изглед. ●СТИЛ● : Лабав стил, костум за домашна облека, релаксирачки, надворешен, секојдневен, забава, состанок, плажа и која било друга пригода. `+Прилика : Совршен За јога, танц, училиште, одмор, плажа, џогер,тренинг, итн. Тоа е добар избор за вашата секојдневна секојдневна облека, погодна за секоја сезонска облека.

R

Комплементите на стоката