.

.

Женска Долна Облека За Обликување На Телото На Gyouwnll Високиот Струк Ги Враќа Панталоните За Слабеење На Колкот

Женска Долна Облека За Обликување На Телото На Gyouwnll Високиот Струк Ги Враќа Панталоните За Слабеење На Колкот

DEN 212.64
Достапност

Женска Долна Облека За Обликување На Телото Висок Струк Ги Враќа Панталоните За Слабеење Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен! Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Size Waist Hip Length M52cm/20.47"64cm/25.20"76cm/29.92"L54cm/21.26"66cm/25.98"78cm/30.71"XL56cm/22.05"68cm/26.77"80cm/31.50"XXL58cm/22.83"70cm/27.56"82cm/32.28"XXXL60cm/23.62"72cm/28.35"84cm/33.07"Size : MWaist : 52cm/20.47"Hip : 64cm/25.20"Length : 76cm/29.92"Size : LWaist : 54cm/21.26"Hip : 66cm/25.98"Length : 78cm/30.71"Size : XLWaist : 56cm/22.05"Hip : 68cm/26.77"Length : 80cm/31.50"Size : XXLWaist : 58cm/22.83"Hip : 70cm/27.56"Length : 82cm/32.28"Size : XXXLWaist : 60cm/23.62"Hip : 72cm/28.35"Length : 84cm/33.07" Големина : М Половината : 52см/20.47 "Колк : 64см/25.20 " Должина : 76см/29.92". Големина : Л Половината : 54см/21.26 "Колк : 66см/25.98 " Должина : 78см/30.71". Големина : XL Половината : 56cm/22.05 "Колк : 68cm/26.77 " Должина : 80cm/31.50". Големина : XXL Половината : 58cm/22.83 "Колк : 70cm/27.56 " Должина : 82cm/32.28". Големина : XXXL Половината : 60cm/23.62 "Колк : 72cm/28.35" Должина : 84cm/33.07 " Дами Половината Тренер Корсет Обликувана Појас. латекс пластични појас спортски појас. Песочен Часовник Тело Вајање Сатен Корсет.

R

Комплементите на стоката