.

.

Задебелена Еднослојна Двослојна Завеса Крпа За Сончање Висечки Прстен Со Предиво

Задебелена Еднослојна Двослојна Завеса Крпа За Сончање Висечки Прстен Со Предиво

DEN 3.00
Достапност

Задебелена Еднослојна Двослојна Завеса Крпа За Сончање Висечки Прстен Со Предиво Карактеристики : Убава декорација : меки и убави, овие двослојни завеси со предиво висока непроѕирност, шуплив дизајн, за да ви овозможат убава и удобна околина. Ткаенина и Изработка : Добро изработена и лесна. Завесите се изработени од висококвалитетна мека 100% полиестерска ткаенина. Создадете различни стилови кои се и убави и функционални. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Совршена декорација на домот за дневна соба, трпезарија, спална соба, забава, свадба, па дури и студентски дом на хотелска канцеларија на отворено. Оваа завеса од тул тул може да се користи и со завеси, кадифени завеси, драперии или какви било завеси за вашиот внатрешен простор да изгледа мек, свеж и елегантен. Производ завеса ткаенина и предиво завеса заедно, убава со предиво, мека и удобна ткаенина, деликатна завеса природни и стилски, 70% -90% сенка, удобно и убаво. Избрани материјали, силни и издржливи, не се лесни за кинење или кинење, извонредна изработка, создаваат убава и модерна декорација за вашата домашна декорација, одличен подарок за родителите, пријателите и колегите. Материјал : полиестерски влакна : 90x180cm Notice : поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот, благодарам! Сосема нов и издржлив.

R

Комплементите на стоката