.

.

Теал Кадифе Кочија Дневна Со Перница, Камида Затворен Кочија Дневна Мебел, Модерен Дневна Стол Со Тафтувано Копче И Акрилни Нозе, Тешки Тапациран Кочија Дневна За Д

Теал Кадифе Кочија Дневна Со Перница, Камида Затворен Кочија Дневна Мебел, Модерен Дневна Стол Со Тафтувано Копче И Акрилни

DEN 1.33
Достапност

Карактеристики : 1. Рамките на нашата кочија се направени од цврсто дрво кое обезбедува исклучителна поддршка и стабилност. Погоден За сите Прилик Оваа кочија е достапна во различни бои кои сигурно одговараат на вашата дневна соба или шема на бои во спалната соба. Предметите може малку да се разликуваат од фотографиите во однос на бојата поради осветлувањето или екранот на вашиот монитор, ви благодариме за разбирањето. Овој салон за кочии е идеален додаток на секоја просторија во вашиот дом, како што се дневната соба, спалната соба, домашната канцеларија итн. Совршено поврзан со мода и удобен, овој салон за кочии нуди класичен, луксузен изглед за вашиот дом. Со минималистичка, но рафинирана структура, оваа кочија изнесува симплистички стил кој ја нагласува удобноста и функционалноста. Боја : Розова, Зелена, Виолетова, Жолта, Црна, Беж, Сива, Сина3.пдф?dl=0 ®ИЗДРЖЛИВ КВАЛИТЕТ●рамката на нашата кочија е направена од цврсто дрво. Удобно Искустводалонот за кочии е многу удобен, површината е изработена од врвна кадифена ткаенина што дише и е пријателска за кожата и нежна на допир, а внатрешноста е исполнета со висококвалитетна пена со висока густина за да донесе класа и удобност при лежење во секоја просторија во домот. Quillow вклучена е нашата кочија дневна доаѓа со лумбална перница, давајќи секоја соба префинет изглед. Име На Производот : Кадифена Кочија Салон2. Нога Материјал : Акрилик 6. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН е Совршен За Оние кои сакаат да се истакнуваат, овој модерен салон за кочии е уникатно дизајниран со сладострасна силуета за да создаде стилски сјај во вашиот простор и совршено да го нагласи вашиот дом во стилот на глам! Закривеното седиште го прегрнува вашето тело, контурирајќи го грбот и ' рбетот за вистинска удобност. Материјал За Полнење На Седиштето : Пена9. Материјал За Тапацир : Кадифе7. Удобна кадифена ткаенина2.Нашиот салон за кочии има неспоредливи предности.

R

Комплементите на стоката