.

.

Бимба Портокалова Проверка Проверете Чиста Свила Печатена Шамија Дупата Главата Вратот Завиткајте Бандани За Жени

Бимба Портокалова Проверка Проверете Чиста Свила Печатена Шамија Дупата Главата Вратот Завиткајте Бандани За Жени

DEN 175.84
Достапност

Убава Печатена Шамија.Материјал : Чиста Свила. Продажба За : 1 Шамија. Ткаенината Е Многу Мека, Лесна И Тече. Носете Го Во Многу Стилови Околу Главата, Над Главата, Околу Вратот И Преку Рамената. Овие Се Исто Така Малку Транспарентни. Совршен За Секоја Формална Или Неформална Пригода.Продажба За : ние нудиме 2 Различни Опции Големина за продажба. Можете да ја изберете саканата опција За Големина додека ја поставувате вашата нарачка.4 40 х 40 Инчи (Приближно) 4 40 х 80 Инчи (Приближно)П. С : Големината на Шалот Може да Варира Од 2" До 4" Инчи. ➽ Вистинските Бои Може Да Варираат Од Оние Прикажани Поради Природата На Фотографирањето И Следењето На Поставките За Боја. Убаво Испечатена Чиста Свилена Шамија.Носете го во многу стилови околу главата, над главата, околу вратот и преку рамената. Материјал : Чиста Свила. Продажба За : 1 Шамија. Големина : 40 х 80 Инчи (Прибл). За поубави Шалови и Женска Модна Облека кликнете на "Бимба" над насловот.

R

Комплементите на стоката