.

.

Надградете Го Вашиот Дом со Преголем Правоаголен КОМПЛЕТ За Огледало СО Црна Рамка Со Црна Рамка, Затемнувачко Анти - Магла и HD Ѕид Монтирање Комплет За Огледало За

Надградете Го Вашиот Дом со Преголем Правоаголен КОМПЛЕТ За Огледало СО Црна Рамка Со Црна Рамка, Затемнувачко Анти - Магла

DEN 1.00
Достапност

Црна Рамка Отпорна на експлозија : црната рамка на нашето огледало има функција отпорна на експлозија, осигурувајќи дека вашето огледало останува стабилно и цврсто. Безбеден Преголем Материјал За Огледало Без Бакар : ние користиме преголем материјал за огледало без бакар кој е безбеден, еколошки и отпорен на корозија. Енергетски Ефикасно и Прилагодливо LED Осветлување : Нашето огледало има ЛЕД ленти СО висока ефикасност кои обезбедуваат одлично осветлување додека трошат помалку енергија. Исто така е прилагодлив од 10% до 100% осветленост, со можност за префрлување на дневно осветлување. Луксузен Дизајн : закосените рабови на огледалото и призматичниот сјај додаваат луксузна и елегантна завршница на веќе убаво направен производ. Совршен е за бањи, влезови, дневни соби, спални соби и многу повеќе. Лесна Инсталација и Повеќе Функции : нашето огледало е лесно да се инсталира и доаѓа со сите потребни додатоци. Можете исто така да користите или префрлате помеѓу повеќе функции со само допир на копче, вклучувајќи ја и вградената функција против магла што помага да се одржи јасна слика за рефлексија. Надградете Го Вашиот Дом со Преголем Правоаголен КОМПЛЕТ За Огледало СО Црна Рамка Со Црна Рамка, Затемнувачко Анти - Магла и HD Ѕид Монтирање Комплет За Огледало За Суета За Бања Совршен За Студио За Теретана и Танц-39in. В х 26ин. H.

R

Комплементите на стоката