.

.

Среќни Салфетки За Пијалоци Од Хартија Ханука, 5 инчи, 16цт

Среќни Салфетки За Пијалоци Од Хартија Ханука, 5 инчи, 16цт

DEN 143.84
Достапност

Овие Среќни Салфетки За Пијалоци Ханука ќе бидат совршени за забава! Овие салфетки се испечатени со прекрасен дизајн. Можете лесно да ги комбинирате овие салфетки со нашите Други Среќни резерви и украси за забави во ханука за да ја направите вашата забава целосна. Среќни Салфетки За Пијалоци Ханука 16 Брои. Боја : Мулти-Боја. Форма : Плоштад. Атрактивен дизајн. Шеснаесет (16) по пакет. Среќни Салфетки За Пијалоци Ханука, 16 Брои : Коктел Салфетки со димензии 5 "х 5". Одлично за вашата забава во ханука. Салфетките за еднократна употреба го олеснуваат чистењето после забавата. Користете со Други среќни материјали за забави во ханука.

R

Комплементите на стоката