.

.

Л Филтер За Воздух Одговара изберете: 1996-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ, 1995 - ДОЏ СТРАТУС

Л Филтер За Воздух Одговара изберете: 1996-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ, 1995 - ДОЏ СТРАТУС

DEN 3.33
Достапност

Машките филтри за воздух зафаќаат 99,9% од честичките од прашина, саѓи и абење на гумите Mahle LX 2579 Филтерот За Воздух Се Вклопува Изберете : 1996-2000 КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ 6 Цил 2,5 Л 1996-2000 ДОЏ СТРАТУС 4 Цил 2,4 Л 1995-2000 КРАЈСЛЕР ЦИРУС 6 Цил 2,5 Л 1996-1998 ПЛИМУТ БРИЗ 4 цил 2 л 1999-2000 плимут бриз 4 ЦИЛ 2,4 л 1995 Доџ Стратус 6 цил 2,5 л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

R

Комплементите на стоката