.

.

Сафавиех Ноам Модерна Цврста Крајбрежна Маса За Конзоли Од Бамбус

Сафавиех Ноам Модерна Цврста Крајбрежна Маса За Конзоли Од Бамбус

DEN 1178.24
Достапност

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Ноам Модерна Масичка Од Цврста Крајбрежна Конзола од Бамбус Тропските одморалишта На Плажата Сент барт?с ја инспирираше оваа модерна маса за крајбрежна конзола. Богатиот кафеав лакиран бамбус создава аура на релаксирана софистицираност во секој ентериер. Неговото доволно складирање го прави идеален за фоајето или зад софата во дневната соба. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Потребно е мало собрание. Точка Димензии : 13.4 во. В х 51 во. Д х 31.5 во. Х. Висина На Ногата : 4 инчи. Димензии полица : 49.1 во. В х 11.5 во. Д. Дебелина На Полицата : 2 инчи. Капацитет на тежина : 50 килограми. Додатоци во животниот стил фотографија не е вклучена. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Редовно прашувајте со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршетоци. Некои завршетоци може да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за отстранување на отпечатоци од прсти и дамки. За постојани дамки, нежно исчистете со мека крпа и раствор од вода и благ сапун, проверете дали ќе го избришете сувото. Користете лепливи влошки за филц, подлоги и подлоги за да го заштитите вашиот мебел.

R

Комплементите на стоката