.

.

Мамби Еднострана Хартиена Подлога 12X12 48 Pkg-Црна, Бела И Роза

Мамби Еднострана Хартиена Подлога 12X12 48 Pkg-Црна, Бела И Роза

DEN 495.84
Достапност

Совршен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 48 еднострани листови од 12х12 инчи во дваесет и четири различни дизајни (по два од секој дизајн). Увезени. Мамби Еднострана Хартиена Подлога 12 " Х12 " 48/Пкг-Црна, Бела И Роза.

R

Комплементите на стоката