.

.

Кели Еџ НА 265 70Р Т Гума Одговара: 2014-Шевролет Силверадо СТ, 2010 - Гмц Сиера СЛЕ

Кели Еџ НА 265 70Р Т Гума Одговара: 2014-Шевролет Силверадо СТ, 2010 - Гмц Сиера СЛЕ

DEN 1926.56
Достапност

Работ А/Т од Гумата Кели е Гума За сите Терени со лесен камион која има разумна цена, со подолг век на траење и елементи за дизајн кои помагаат понатаму и во теренски и во влечење. Достапен е во различни големини, вклучувајќи големини НА LT Со оценки за оптоварување E-10ply. Работ А/Т е поддржан и од гаранцијата за живот на шарите од 50.000 милји на кели. Кели Еџ а/Т има уникатно соединение за шари отпорно на сечење и чипови, Кели се обидува да додаде поголема цврстина и издржливост на шарата што е слична по перформанси со другите популарни А/Т гуми. Ова соединение и шема на шарите пронајдени на Работ НА ИСТО така е наменето да обезбеди зголемена влечна сила на или во теренски ситуации. Големина : 265/70Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Целиот Терен. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2007-13 Шевролет Силверадо 1500 ЛТЗ 2019-23 форд Ф-150 ССВ 2014-18 Рам 1500 Специјална Служба 2019-21 Шевролет Силверадо 1500 ССВ 2019 Шевролет Силверадо 1500 ЛД СТ 2015-23 Шевролет Тахо ССВ 2016-18 Форд ф-150 Хлт 1999-2001 форд ф-150 ларијат 2010-14 Тојота 4рунер Траил 2003-05 Доџ Рам 1500 Ларами 2007-09 шевролет Тахо Лтз 2007-14 тојота фј крузер база 2002-06 Шевролет ТАХО z71 2018-19 Toyota 4runner Трд надвор од патот премија 2015-16 toyota 4 RUNNER ТРД ПРО 2010-14 форд F-150 Xlt 2003 Форд Ф-150 Lariat 2018 џип WRANGLER jk Неограничен Спорт S 2002-03 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА xlt 2006-07 Dodge Ram Меморија 1500 trx4 2002 chevrolet Лавина 1500 z71 2008 dodge ram меморија 1500 LARAMIE 2002 ford f-150 Xlt И Повеќе-Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

R

Комплементите на стоката