.

.

Летни Фустани За Жени Плажа Секојдневен Плус Големина Шпагети Ремен Долг Сарафан Обичен Без Ракави Цврст Макси Фустан Син ХХХЛ

Летни Фустани За Жени Плажа Секојдневен Плус Големина Шпагети Ремен Долг Сарафан Обичен Без Ракави Цврст Макси Фустан Син ХХХЛ

DEN 2.67
Достапност

Големина.85 "Половината : 134см/52. линија фустани за жени/плисиран фустан за жени/фустан со плус големина за жени/гроздобер фустан за жени/женски коктел фустан/фустан со возбуда/женски симпатичен фустан/в фустан за вратот за жени/фустани со долги ракави/фустани со ремени за шпагети за жени/летен секојдневен фустан/вечерен фустан/женски свечени фустани/венчаници за гостински жени/фустан за забави/секојдневни летни фустани за жени/црни фустани/фустани за матурска/сатенски фустан/фустан за дипломирање за жени/фустан со светки за жени/пролетни фустани/фустан со шлиц/фустан од и2к/коктел фустани со плус големина за жени. Големина. : ХХ-Голема Биста : 109см/42.82" Половината : 139cm/54. Големина.И можете да ја пеглате на ниска температура и да ја закачите сува.Ве молиме контактирајте не во случај на какви било проблеми поврзани со нарачката за задоволително решавање!Големина На Табелата Големина. Големина.91 " Должина : 130см/51.88 "Половината : 129см/50.МАТЕРИЈАЛ : 95% Вискоза+5% Спандекс.91" цветен фустан за жени/ситен макси фустан/фустани на плажа/бохо фустан за жени/фустан на плажа/фустан на плажа/фустан на сонце/женски цветен макси фустан/макси фустан/црн макси фустан со долги ракави/венчални фустани за жени/фустани за жени 2023/Макси Фустан за жени/макси фустани на плажа за Жени/летни секојдневни фустани за жени/макси фустани за жени лето/чаден фустан/женски фустан на долга плажа/бохо макси фустани/плус големина летни фустани/плус големина макси фустан за жени/плус големина летни фустани/плус големина макси фустан/фустан со долги ракави/породилен фустан/макси фустан без ракави за жени.

R

Комплементите на стоката