.

.

Најважен од Мук ЛУКС® Женски Ловорови Чизми

Најважен од Мук ЛУКС® Женски Ловорови Чизми

DEN 639.84
Достапност

Справете се со студеното време оваа сезона со Најважните работи Од Женските Ловорови Чизми мук ЛУКС®. Класична чизма до глуждот со украсно плетено преклопување и јазиче за повлекување ви овозможува лесно да се лизнете во кадифената удобност на овие секојдневни чизми. избришете со влажна крпа за чистење, без белило, легнете рамно за да се исуши. Увезени.н-Газена Тпр Единствена н-100% Полиестерска Влошка н - 100% Полиестерска Вештачка Велур Горна-100% Акрилна Плетена н - 100% Полиестерска Облога од Вештачко Крзно н-Без Пета-водоотпорна н-достапни се повеќе опции за боја н-Женски Цели Големини 6-11 (1/2 големини нарачајте нагоре) Достапни Големини На н - Широк Повлекување. Влошка од мемориска Пена за целодневна удобност. Вештачко крзно наредени.

R

Комплементите на стоката