.

.

Ахиловата Пустина ЈАСТРЕБ АП ЛТ265 75Р 123Р Гума

Ахиловата Пустина ЈАСТРЕБ АП ЛТ265 75Р 123Р Гума

DEN 2205.60
Достапност

Ахилова Пустина ЈАСТРЕБ АП2 ЛТ265/75Р16 123р Радар За Гуми Отпадник 3 37Х12, 5Р20 126К Гума : - компјутерски оптимизирани големини и форми на блокот на шарите со повеќе странични жлебови и аголни шипки - Робусни 3 слоја конструкција - широки централни блокови на шарите - Единствена најсовремена технологија за исфрлање камен-дизајнот Со Двоен страничен ѕид им дава на возачите избор или од функционалната, СТРАНИЧЕН ЅИД Со КАМА Што Продира во кал, ИЛИ УНИКАТНИОТ, И ФАНКИ ЧЕРЕП И ВКРСТЕНИ Коски/КЛИПОВИ СО НОМИНАЛНА ОЦЕНКА-ИСКЛУЧИТЕЛНА влечна сила на Сите Терени-1 година гаранција.

R

Комплементите на стоката