.

.

Хаида ХД 215 55Р 94В Како Гума За Изведба Одговара: 2011-Шевролет Круз Еко, 2012 - Тојота Камри ХИБРИД XLE

Хаида ХД 215 55Р 94В Како Гума За Изведба Одговара: 2011-Шевролет Круз Еко, 2012 - Тојота Камри ХИБРИД XLE

DEN 1712.00
Достапност

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.HAIDA SCEPP HD668 КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки изведба На Целата сезона подолготрајна ефикасност на животното гориво на шарата возење контрола со голема брзина преглед haida SCEPP HD668 е гума за цела сезона направена за патнички возила и Теренци со некои големини на терени на автопат за лесни камиони.(повеќе..) Големина : 215 55Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2010-12 Нисан Алтима СР 2013-17 Хонда Спогодба LX-S 2015-23 Нисан Алтима СВ 2014-16 Киа Душа + 2013-15 Хјундаи Соната Хибрид Ограничена 2007-11 Тојота КАМРИ XLE 2015-17 Тојота Камри Хибрид СЕ 2016 Хјундаи Соната приклучок хибрид крајна 2007-18 ЛЕКСУС ес350 база 2017 Хјундаи Соната Хибрид Крајна 2020-22 Тојота камри Хибрид Ле 2015 Киа Оптима Хибрид Екс 2016 Шевролет Круз Ограничена Еко 2013 нисан алтима св 2008-09 ХЈУНДАИ соната се 2005 Тојота камри ЛЕ 2007-09 Нисан Алтима СЛ 2011-13 Шевролет МАЛИБУ Лт 2014 Нисан Алтима СЛ 2015-17 крајслер 200 Ц 2011 Хјундаи Соната Хибрид 2002-06 Нисан Алтима Се 2005-06 лексус Ес330 База И Повеќе-ДОДАДЕТЕ ГО вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

R

Комплементите на стоката