.

.

Scyoekwg Лето Краток Ракав V Вратот Маици За Жени Дозвола Трендовски Повик Лабава Цврста Боја Маици Кошули Лето V Вратот Капа Ракав Кошули Плус Големина Маици Пинк С

Scyoekwg Лето Краток Ракав V Вратот Маици За Жени Дозвола Трендовски Повик Лабава Цврста Боја Маици Кошули Лето V Вратот Капа

DEN 331.04
Достапност

Женска Летна Гроздобер Печатена Шема Обични Врвови Со Кратки Ракави блузомени летни врвови препорака за големина : Големина= М Големина.= Средни САД= 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 10 ЕУ= 36 Биста= 100см/39.37" Врат= 60см/23.62" Должина= 67см/26.38"Пол : Жени ,Девојки Прилика : Мода,Дневна Должина На Блуза : Редовен Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Дневно, Покажете Го Случајот, метод на Перење забави : Машина За Перење Сезона : Пролет, Лето, Aut,Зима : точно големината ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД дека МАЛАТА РАЗЛИКА ВО БОЈАТА ТРЕБА да биде прифатлива Поради светлината и екранот. ГОЛЕМИНА - - - Големина работи мали, Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно.). Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. Scyoekwg Лето Краток Ракав V Вратот Маици За Жени Дозвола Трендовски Повик Лабава Цврста Боја Маици Кошули Лето V Вратот Капа Ракав Кошули Плус Големина Маици Пинк С (4). Прилика : Четири Seasons.It е совршено носење со фармерки, тексас, панталони за нозе и сандали или патики со високи потпетици.

R

Комплементите на стоката