.

.

Рејчел Реј Создадете Вкусен Алуминиумски Нелеплив Сет За Тава и, Светло Сино Треперење

Рејчел Реј Создадете Вкусен Алуминиумски Нелеплив Сет За Тава и, Светло Сино Треперење

DEN 1.67
Достапност

Двојно со зрачењето и ориентирано кон растворот, Рејчел Реј Создава Вкусна Алуминиумска Нелеплива Длабока Тава Поставена За високи перформанси и лесна погодност што е двојно поубаво со две основни Тави за Пржење со подлабок и поразновиден дизајн на тава. Одликувајќи се со живописна, треперлива боја во комбинација со функционалноста управувана од вредност, овој Сет На Тави за Пржење ги носи секогаш сигурните перформанси На Рејчел со издржлива алуминиумска конструкција за ултра рамномерно загревање и заруменување. Направени со повисоки страни за подобрена површина за готвење, овие паметни Тави за Пржење имаат Технологија На Платина Штит Сребрен нелеплив засилен ДА биде 9 ПАТИ потежок од титаниум за без напор ослободување на храна од најлепливите рецепти како Спанаќ На Рејч-Артишок Вулгарни Тортелини или Вечера За Пржење Говедско Месо Од Пиперки. Уште подобро, Тавите за Пржење се безбедни за миење садови за брзо и лесно чистење. Шарените рачки од нерѓосувачки челик со двојни занитвам и силикон обезбедуваат удобност и контрола на безбедноста на рерната до 400 F, разгорените бандажи овозможуваат лесно истурање, а основите од нерѓосувачки челик погодни за индукција обезбедуваат цврстина, издржливост и разноврсност за користење На Тавите За Пржење на кој било шпорет. Од машина за миење садови-безбедна погодност до зголемена издржливост На нелепливиот Штит Од Платина, посегнете по лесната брилијантност На Рејчел реј Создадете Вкусен Алуминиумски Нелеплив Комплет За Длабока Тава и подгответе се да добиете делиш. Засилен сребрен нелеп засилен ДА биде 9 ПАТИ потежок од титаниум. Машина за миење садови-безбедно. Разгорените бандажи овозможуваат лесно истурање на разгорените бандажи за лесно истурање. Рачките од нерѓосувачки челик со двојна занитвам и силикон ја прават оваа рерна за пржење безбедна на 400 Степени Ф.

R

Комплементите на стоката