.

.

Соникonicот Соник Основен Кадифен Темен Чао

Соникonicот Соник Основен Кадифен Темен Чао

DEN 2.00
Достапност

Соник ™е е еден од најпознатите иконски ликови на видео игри во светот на сите времиња. Заедно со Неговите пријатели Опашки, Зглобови Иyми, Звучни брзини околу планетата за борба против неправдата и пораз на неговиот лак непријател, злото Д-р Егман. Забавувајте Се Со Звучниот 9 " Кадифен Колекција! Мек на допир, овој гушкачки лик е направен од мек кадифен. Оваа колекција содржи познати Звучни ликови Како Соник, Опашки, Темниот Чао и лакот на Соник немезис, Д-Р Егман (секој продаден одделно)! Собери ги сите!. Ѓаволски згодниот Темен Кадифен Чао од девет инчи сигурно ќе биде хит кај децата и обожавателите на Соник! Оваа кадифена фигура е направена од супер мек материјал. Соберете ги сите за да изградите свој Звучен свет (секој продаден одделно). Децата ќе сакаат да си играат со овие автентични кадифен од Соник на ™е_ видео игри!. Секој кадифен е направен од супер меки ткаенини. Нов стилизиран кадифен врз основа на омилените ликови на обожавателите!.

R

Комплементите на стоката