.

.

Дејл Тифани Вердуго wallиден уметнички декор повеќебој во финиш

Дејл Тифани Вердуго wallиден уметнички декор повеќебој во финиш

DEN 303.84
Достапност

Топлите бои и задебелениот стил го прават нашиот декор на wallидот Вердуго идеално парче изјава во секоја просторија. Дарежливо големината на разнесената рака има еден од еден вид изглед, кој е сигурен дека ќе го задоволи дури и најдискриминирачкото вкусови. Основата на чинијата е длабока црвена боја на пиедесталот што постепено се осветлува за да се загрее килибар во близина на средната точка. Горниот дел е нежна зелена зелена боја, која совршено се контрастира со црвените тонови. Нежно вртените вертикални редови на меурчиња создаваат брановидно чувство за движење и го балансираат целиот дизајн. Сигурно дека ќе биде почеток на многу разговори, нашиот wallиден декор на Вердуго ќе ги воодушеви вашето семејство и гости за многу години што доаѓаат. Користете ги скриените дискови и безбедносните хардверски завртки на задниот дел за да го обесчите ова рачно разнесено стакло како wallидна уметност . Тоа е декор на wallидна уметност што доаѓа во црвено и зелен апстрактен дизајн . Ова парче е уникатно уметничко дело.

R

Комплементите на стоката