.

.

18од 1 4ИД 1 2П Блум Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Античко Сребро

18од 1 4ИД 1 2П Блум Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Античко Сребро

DEN 4735.36
Достапност

Нашите четкани вештачки метални медалјони не само што траат долго, туку нудат најголема елегантна декорација на вашиот дом. Пвц материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање производ, додека обичајната рачно завршена метална текстура ви ја нуди софистицираната фокусна точка што ја барате. Димензии : 18"ОД х 6 1/4"ИД х 1/2" П.Уникатни И реални четкани метални завршетоци. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот тела, како таванот изјава парче, или како ѕид мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготраен. Достапни се модерни, современи и елегантни опции.

R

Комплементите на стоката