.

.

Док на Дизни rуниор, Мекстафинс „Пријатели на прегратка “ женски печатени врвови за вратот на вратот со вратот

Док на Дизни rуниор, Мекстафинс „Пријатели на прегратка “ женски печатени врвови за вратот на вратот со вратот

DEN 2.67
Достапност

Оваа печатена врата на вратот на Disney "прегратка", се карактеризираат со самовски џебови, два предни џебови за лепенка со џеб за внатрешни мобилни телефони и странични отвори. 100% памук за дишење. Стајлинг на В-врат. Две пространи џебови на лепенка. Внатрешен џеб за алатка за мобилни телефони. Странични отвори за леснотија на движење. Засилени џебови и стрес точки за издржливост. Дише 100% памучен топон.

R

Комплементите на стоката