.

.

Октомври Планински Фле Про Стрингер Рекурве Црна

Октомври Планински Фле Про Стрингер Рекурве Црна

DEN 1535.84
Достапност

Најефикасен начин за нанижување на лак што се повторува. Стрингер е конструиран од флексибилни држачи за екстремитети отпорни на мар дизајнирани да обезбедат супериорен стисок додека го елиминираат извртувањето на екстремитетите. Стрингер со долги лакови има два тесни држачи за правилно поставување на екстремитетите.Карактеристики : Меките, флексибилни држачи за екстремитети ја фаќаат лиминот на лакот за лесно жици;Лесно прилагодување за да одговара на сите должини на лакот октомври планински Флекс Про Рекурвирај Стрингер : Меки, флексибилни држачи за екстремитети кои навистина го зграпчуваат екстремитетот на лакот за лесно жици. Рекурве има 1 тесен, 1 широк зафат. Долгиот лак и двајцата се тесни.

R

Комплементите на стоката