.

.

Женски Светки Блејзер Костум Јакна Секојдневен Долг Ракав Кардиган Ревер Надворешна Облека

Женски Светки Блејзер Костум Јакна Секојдневен Долг Ракав Кардиган Ревер Надворешна Облека

DEN 319.20
Достапност

37 "Рамо : 42см/16.94 "Рамо : 43см/16. Сезона : Спринф некои уникатни мали дизајни за да ја направат облеката помодерна. Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 104см/40.

R

Комплементите на стоката