.

.

Дабулиу Цврст Плус Дебел Топол Женски Капут Со Качулка Со Големина На Ветроупорен Зимски Надворешен Женски Капут Женски Женски Зимски Палта

Дабулиу Цврст Плус Дебел Топол Женски Капут Со Качулка Со Големина На Ветроупорен Зимски Надворешен Женски Капут Женски Женски

DEN 607.68
Достапност

елегантни палта за жени мали девојчиња палта за жени слатки зимски палта за жени палта за жени облечени женски јакна зимски долги палта за жени загреани јакни од руно за жени зимски фустани палта за жени плус големина дождовни палта за жени со качулка женски јакна ски јакни кафени палта за жени со патент јакна женски палта плус големина зимски палта за жени со крзно хауба 100% Полиестер. Вештачко Крзно. Вештачко крзно поставата. Затворање на патент. Машинско Перење.

R

Комплементите на стоката