.

.

Далер-Роуни Оригинален Систем Акрилик, 150мл Цевка, Процес Црна

Далер-Роуни Оригинален Систем Акрилик, 150мл Цевка, Процес Црна

DEN 0.67
Достапност

Оригиналниот Систем 3 акрилна боја им нуди на студентите и почетниците висококвалитетни бои по економична цена. Оваа боја е со средно тело и може да се разреди со вода или да се користи директно од цевката, брзо сушење за да се формира нерастворлив филм. Далер-Роуни Оригинален Систем 3 Акрилик, 150мл Цевка, Процес Црна. Добра јачина на пигментот. На база на вода. Растворувач-слободен.

R

Комплементите на стоката