.

.

Luxpaper Покажување на пликови, 5 8, бонбони розови, пакувања

Luxpaper Покажување на пликови, 5 8, бонбони розови, пакувања

DEN 3.33
Достапност

Ознаките за пликови A7 (6 16/16 x 6 5/8) се лесен начин да се даде внатрешноста на вашите коверти одредена личност! Овие премиум облоги се прецизни намалени за да се вклопат во пливите А7. Сите облоги за паѓање се постигнуваат За лесно преклопување во рамките на пликот и вклучете диспензерот за лепак, за лесна примена. Ако сакате да ја дадете внатрешноста на вашите коверти одредена личност, лагерниот лагер A7 е совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Luxpaper A7 Prop-in Pleer Pleers. Количина : 1000 пакет. Боја : Кенди розова. Големина : 6 15/16 x 6 5/8 инчи. Користете ги овие патеки во облоги за сите ваши коверти што ги испраќате, без разлика дали е за покани, зачувајте ги датумите или Божиќните картички, овие облоги додаваат малку боја и забава за примање пошта.

R

Комплементите на стоката