.

.

Кондензаторот за дистрибутери на глобални делови се вклопува во Изберете: 2013- Форд Фокус

Кондензаторот за дистрибутери на глобални делови се вклопува во Изберете: 2013- Форд Фокус

DEN 3.33
Достапност

Кондензаторот дизајниран да ги исполни или надмине OE одговара, форма и функција. Тестирана издржливост на секој нов дизајн. Тестирано 100% протекување. Замена на директно вклопување. Одговара Изберете : 2013-2015 FORD FOCUS 4 CYL 2 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Комплементите на стоката