.

.

Најлесниот багаж на багажот во светот во светот 28 мекиот багаж

Најлесниот багаж на багажот во светот во светот 28 мекиот багаж

DEN 1439.52
Достапност

Најпродаваниот светски опсег на „Багаж“ на тоа продолжува да се развива и да се реинвестира. Оваа иконска колекција ја одржува својата силна дизајн ДНК, додека додава подобрени карактеристики како што се систем за тркалање од 8 тркала, елегантни бои, оптимизирани волумени и дополнителна заштита. Најлесниот светски багаж во светот е конструиран од полиестерска ткаенина со висока густина и има издржлива рамка за фиберглас со цврст систем за рачка за заклучување, направен од едно парче алуминиум. Достапно во голем број на бои за да одговараат на вашето лично чувство за стил, овој инклузивен случај на вртење на вртење нуди стил и складирање, додека неговиот дизајн со лесна категорија ви овозможува да патувате со леснотија. Тешка структура на стаклени стакло - исклучително лесната рамка е измамнички силна и изградена да трае. Високо -затегната ткаенина - издржлив, лесен материјал се спротивставува на употребата на абразија и продолжение. Внатрешноста на рамен пакување - „Без цевки“ значи повеќе простор и ја задржува облеката без бразда. Супериорна контрола на тркалото - Постојаниот дизајн и тестирање обезбедува перформанси на нашите тркала да ја водат индустријата. Севкупни димензии : 27,6 x 16,1 x 9 ", Димензии на случајот : 24 x 15,9 x 9", 4,51 фунти.

R

Комплементите на стоката