.

.

Нулум рака го наближи килимот на песочна јута, 12 '15', природно

Нулум рака го наближи килимот на песочна јута, 12 '15', природно

DEN 2.00
Достапност

Барате едноставен, но стилски начин да го полирате вашиот простор? Овој шарен јута килим е совршен избор. Раката во Индија, овој килим со природни влакна ќе додаде секојдневен допир на вашиот простор. Nuloom Hand ја напушти тепихот на песочна јута област.

R

Комплементите на стоката