.

.

Декмод 28 6 1-Ниво Браун Дојдете Ѕид Полица

Декмод 28 6 1-Ниво Браун Дојдете Ѕид Полица

DEN 2.00
Достапност

Декмод 28" х 6 " 1-Ниво Браун Дојдете Ѕид Полица е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Организирајте и украсете со оваа ѕидна полица што ќе додаде топлина и функција на вашиот домашен простор со гроздобер тематика. Оваа ставка бродови во 1 картон. Може да се закачи хоризонтално користејќи ги клучалките на грбот; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Максималната граница на тежина е 20 килограми. Ова е единствена пловечка полица со кафеава боја. Дрвена ѕидна полица има една полица. Гроздобер стил. Внесете го вашиот дом со романтична носталгија и безвременска благодат, каде раскошните и антички детали ја покажуваат вашата личност и создаваат светилиште на шарм и топлина во домот. Оваа полица монтирана на ѕид е изработена со материјал од цврсто дрво. Декоративно потресена и исечкана бела боја од лушпа од јајце, откривајќи кафеаво дрво одоздола. Ѕид полица карактеристики врежан акантус дизајни за гроздобер изглед. Ѕидната полица е со димензии 28 L x 6 W x 9 H инчи и тежи 6,0 фунти. Овој правоаголник пловечки ѕид полица карактеристики потресени слонова коска бела и сложена резба. Избришете ја со сува крпа. Дрвото е исечено и врежано за да се формира оваа пловечка полица со еден ѕид. Гроздобер стил. Декмод 28 "х 6" 1-Ниво Браун Дојдете Ѕид Полица прави совршен додаток на секој дом.

R

Комплементите на стоката