.

.

Облека за ширина на ширина на женска ширина, пумпа за црно 9 9

Облека за ширина на ширина на женска ширина, пумпа за црно 9 9

DEN 1.33
Достапност

Екстра -широката ширина на ширина на цвеќиња Хера е идеална за сите прилики во партијата. Оваа дамска чевли за чевли на дамите обезбедува целодневна удобност и поддршка со 1,5 "со ниска потпетица, квадратни пети и максимална надворешна гарнитура на влечење. Стилот и изгледот го прават совршен за оние модни настани како забави за вечера. ** Внимание Купувачите **. Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите стока . Во чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. 1,5 "Ниска потпетица . Максимална влечна гума од надворешната страна.

R

Комплементите на стоката