.

.

Bonobos Fielder Mean and Big Graphic Tee за кратки ракави, до големина 3XL

Bonobos Fielder Mean and Big Graphic Tee за кратки ракави, до големина 3XL

DEN 3.00
Достапност

Бидете една од среќните неколку што ќе зграпчите една од овие графички графички тимови со ограничено издание од Филедер. Со оригинални уметнички дела од Адам Хигон, овие ќе бидат тешко да се победат. Ткаенина : 100% памук. Грижа : машина за перење; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. Графички од уметникот Адам Хигтон. Bonobos Fielder Short Graphic Tee (Машки или големи мажи).

R

Комплементите на стоката