.

.

Ступел Индустрии Розова И Виолетова Зајдисонце Палма Лисја Крајбрежни Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Розова И Виолетова Зајдисонце Палма Лисја Крајбрежни Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 2.00
Достапност

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Растение, Дрво, Палма, Природа, На Отворено, Небо, Лист, Лето, Тропска, Сценографија. Дизајн На Амелија Нојс.

R

Комплементите на стоката