.

.

Сајхи Зимски Мажи Тенок Стилски Coот Палто Двојна Долга Јакна Палто Машка Ветробранска Јакна

Сајхи Зимски Мажи Тенок Стилски Coот Палто Двојна Долга Јакна Палто Машка Ветробранска Јакна

DEN 0.33
Достапност

Зимски Мажи Тенок Стилски Coот Палто Двојно Гради Долга Јакна Палто Менс Руно Ветробранска Јакакако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете или Исушете ја Линијата 2.Стилскиот И Моден Дизајн Ве Прават Попривлечни. Сезона : umn, Зима. Тип На Шема : Боја. Должина На Ракавот : Долг Ракав. 5.Носењето Ќе Направи Да Изгледате Поубаво. Поврзување Поместена Јакна Елеци За Мажи Отворено Поделена Јакна Мажи Планински Поглед Палто Машки Лесен Пад Јакна.

R

Комплементите на стоката