.

.

Муксика Женски Обични Врвови Со Кратки Ракави Маици О-Вратот Лабави Летни Врвови За Жени Маица Маица Блуза, Лесна И Дише

Муксика Женски Обични Врвови Со Кратки Ракави Маици О-Вратот Лабави Летни Врвови За Жени Маица Маица Блуза, Лесна И Дише

DEN 2.00
Достапност

Муксика Женски Обични Врвови Со Кратки Ракави Маици О-Вратот Лабави Летни Врвови За Жени Маица Маица Блуза, Лесна И Дише : . Муксика Врвовите Со Кратки Ракави за Жени се направени од висококвалитетен материјал. Мека, удобна, лесна, дише, добра апсорпција на пот и не гледа преку. Тоа е основна секојдневна Маица што жените мора да ја имаат во лето. Можете да го носите на училиште, на работа, на одмор. патување, шопинг, итн. Информации За Производот : . Име : Женски Врвови За Лето. Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Стил На Вратот : О-Вратот. Стил : Секојдневен, Моден. Што добивате : 1пц Женски Врвови. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за големината пред да нарачате. Ако се двоумите помеѓу две големини, ви предлагаме да ја изберете поголемата. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 48см/18.90" Ракав : 17см/6.69" Должина : 68см/26.77". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Рамо : 49см/19.29 " Ракав : 18см/7.09" Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Рамо : 50см/19.69 " Ракав : 19см/7.48" Должина : 70см/27.56". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 51cm/20.08 " Ракав : 20cm/7.87" Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 21cm/8.27 "Должина : 74cm/29.13" висококвалитетен материјал, моден дизајн, мек и удобен. Блузи За Жени : можете да ги носите овие врвови за пролет, лето и aut. Оваа Маица е лесна за носење и никогаш не излегува од мода. Натпревар : Лесно е Да Се Спари со хеланки, фармерки, секојдневни панталони, високи потпетици, спортски чевли итн. Прилика : Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека. Нега на облека : Рачно Перење во ладна вода, нежно Миење Во Машина, закачување или сушење на линија.

R

Комплементите на стоката