.

.

Кносфе В Врат Краток Ракав Плус Големина Блузи За Чистење Старечки Цртан Филм Шема Црн Пилинг Врвни Униформни Печатени Врвови За Чистење Со Џебови Нане Грин С

Кносфе В Врат Краток Ракав Плус Големина Блузи За Чистење Старечки Цртан Филм Шема Црн Пилинг Врвни Униформни Печатени Врвови

DEN 240.00
Достапност

Обични Женски Летни Врвови Униформни Врвови За Чистење Работна Облека Кошули За Женски Маици На Клиренс Розова Пилинг Врвни Жени Нега На Мајчинство Чистење Врвни Дами Блузи и Кошули. Слатки Летни Врвови Женски Врвови За Чистење На Работна Облека За Жени Плус Големина Униформни Женски Маици За Маици Блузи За Чистење Жени Печатење Доилки Врвови За Чистење Дами Фустани Блузи.97" рамо : 54см/21.84" должина : 75см/29.Модниот дизајн ве прави попривлечнипакетот вклучува : 1 еез за да дозволите мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење-ви благодариме за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Тип на Шема : printing3.87" Должина : 70см/27.37" Рамо : 44см/17.63" должина : 76СМ/29.27" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.24" рамо : 50см/19.06" должина : 73см/28.91" рамо : 56см/22.61" Рамо : 52СМ/20.45" должина : 74см/29.13"големина : хххл Сад : 18 велика британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 132СМ/51.90" ракав : 22cm/8.32" Ракав : 20см/7.05" ракав : 27см/10.56"Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 106см/41. Дами Лето Блузи И Кошули Работна Облека Плус Големина Чистење Врвови Униформа Туника Маици Кошули За Жени Чистење Блузи За Жени Дозвола Плус Големина Нега Печатење Чистење Блузи За Жени Пролет Блузи За Жени Кои Работат.26" ракав : 25см/9.42" ДОЛЖИНА : 77СМ/30.09" рамо : 48cm/18.Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39. Дами Лето Блузи И Кошули Униформа Пилинг Врвот Жените Работна Облека Жени Маици Дозвола Црна Чистење Врвот Нега Плус Големина Чистење Блузи За Жени Трендовски.95"големина : l сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 112cm/44.It е направен од материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив, до вашата кожа материјал : Табела со полиестерзиза : јака : v-некгендер : женски стил : мода, секојдневни карактеристики : должина на Ракавот : краток ракав2.83" ракав : 29см/11.73" Рамо : 46см/18.69" РАКАВ : 23см/9.84" рамо : 58см/22.92"големина : Хххххл сад : 22 велика британија : 26 Еу : 52 биста : 152см/59.47" ракав : 24см/9.Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допаднавнимание плз : предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден ! Женски Фустан Летна Туника Врвни Врвови За Чистење Работна Облека За Жени Плус Големина Доилка Долга Маица За Жени Печатени Врвови За Чистење Жени Униформни Врвови за Чистење За Жени Ситни Женски Работни Блузи за Дозвола За Канцеларија.

R

Комплементите на стоката