.

.

Комбинезони За Жени Два Комплети За Пливање Вкрстен Триаголник Костим За Капење Танкини За Пливање За Жени Црн ХХ-Л

Комбинезони За Жени Два Комплети За Пливање Вкрстен Триаголник Костим За Капење Танкини За Пливање За Жени Црн ХХ-Л

DEN 0.67
Достапност

Стомакот Прикривање Костим за капење Ruched за Шорцеви Шорцеви Плажа Дното Работи Средно Пливаат Кратко Бикини Жените Одбор Шорцеви Пливаат【Материјал】Полиестер и Spandex.Материјал за брзо сушење. Еластичната и мазна прави да се чувствувате удобно цело време во вода или на плажа.Пакетот вклучуватежина : 280-120гр (С-ХХЛ) ● Дизајн ● Овие Шорцеви за Пливање имаат Појас.Половината е дизајнирана со еластично прилагодување на половината и врвката за влечење за да ги задоволи вашите повеќе барања за големина 1 парчиња Костими За Капење Долен Пол : Женски Стил : Секси,Каузална Должина На Облеката : Редовна Пригода + Шорцеви За Табла Погодни За пливање, одмор на плажа, забава во базен, сурфање, пансион и други активности за вода повод : Дневно,базен ,Море, Големина И 5 големини што ви се достапни : С (4-6 УСД), М (сад 8-10), л (сад 12-14), xl (16-18), xxl (18-20), Ве Молиме Изберете Ја Големината На Сад Што Ви Треба.Questares дека оваа врвка половината солидна пливање шорцеви има многу секси чипка исечок со едноставна еднобојна боја . Погоден за Сите врвови За Пливање, елегантен и моден!.Материјал : 82% Најлон, 18% Спандексдекорација : Несезона : summeritem speciecpectspattern Тип : Цврст Questares Questarts Овој Појас За Влечење Солидни Шорцеви За Пливање Има Многу Трендовски Обичен Исечок од Тантела со Едноставна Еднобојна Боја . Погоден За Сите Врвови За Пливање, елегантен и Моден!. Сезона : Лето. Материјал : 82% Најлон, 18% Спандекс. ①Прилика Панталони Погодни За Пливање, Одмор На Плажа, Забава Во Базен, Сурфање, Качување И Други Активности На Вода. Стил : Трендовски Секојдневен,Каузален.

R

Комплементите на стоката