.

.

Лесен Дише Отворено Велосипедизам Спортски Шамија, Хип Хоп Мулти-функција Полиестер Плоштад Шамија, Мода Коса Бенд Јавање Шамија

Лесен Дише Отворено Велосипедизам Спортски Шамија, Хип Хоп Мулти-функција Полиестер Плоштад Шамија, Мода Коса Бенд Јавање Шамија

DEN 2.00
Достапност

Карактеристики : . Тип На Производ : Шамија. Пол : Унисекс. Количина : 1 КОМПЈУТЕР. Материјал : Полиестер. Големина : Една Големина. Состојба : Сосема ново. Боја : како на сликата . Големина : 55 * 55 см. Опис : . 1.Мекиот материјал ја прави вашата кожа да се чувствува супер удобно. 2.Совршено за носење со повеќето маици, кошули, блуза и друг врв, што може да додаде поелегантно на вашиот изглед. 3.Типот на моделот на печатење додава поинтересна за шалот, што ве прави кои имаат силна личност. 4.Оваа ставка е исто така добар избор за да бидете подароци на вашите семејства и пријатели. 5.It е суштински додаток на секоја женска или женска гардероба. 6.Шалот одговара за повеќето прилики, како што се работа, одење на училиште, патување и многу повеќе. 7.Оваа кошула е достапна и во многу бои, па можете да изберете според вашите желби и потреби. . Пакетот вклучува : . 1*шамија. Забелешки : . 1.Вистинската боја може малку да се разликува од сликата поради различните ефекти на мониторот и осветлувањето. 2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3 мм поради рачно мерење. Совршен за присуствувајте на забава, или семејно патување или одете на работа погодна за вас во различни прилики. Одлични идеи за подароци-за вашите најблиски и пријатели. Членовите на семејството обезбедуваат идеални и внимателни подароци за да прослават родендени, годишнини, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, Денот на Мајката или други посебни денови. Дише и меко на допир, нуди деликатна текстура и врвна карактеристика. Модната шамија можете да ја користите како украсни скринши за коса, лента за коса, шамија за вратот, бандана, фенси украси за чанти, нараквица, појас за најновиот моден изглед. Нашите шалови исто така можат да го заштитат вашиот цервикален пршлен, заштита од сонце во лето и да се загреат во студено време, совршени за сите сезони.

R

Комплементите на стоката