.

.

Блотона Деца Дете Девојчиња Принцеза Свечена Наметка Фустан Боукнот Светки Виножито Туту Фустан Свадба Деверуша Церемонија Роденденска Забава Принцеза Тул Фуста

Блотона Деца Дете Девојчиња Принцеза Свечена Наметка Фустан Боукнот Светки Виножито Туту Фустан Свадба Деверуша Церемонија Роденденска

DEN 479.84
Достапност

Применлив Возрасен Опсег : Деца. Применлив Пол : Женски . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. УБАВ ПОДАРОК : постојат различни големини за да изберете, тоа може да го направи детето да изгледа поубаво и стилски, исто така е убав подарок за вашите деца. Содржина На Пакетот : . 47 t Age : t3-4 Години. Боја : Сина/Виолетова/Розова/Шампањ/розова црвена/Црвена. Големина : 100/110/120/130/140/150/160. 98 пресврт : t24. Погоден за сценски перформанси, патување, датум на купување и други прилики. Фустан без ракави со тркалезна јака, дизајн што одговара на бои, украси од цвеќиња и светки, едноставен и симпатичен. 53 t Bust : t25. Совршено секојдневно носење за вашите деца во лето иumn. 140t Length : t29. 05 пресврт : t20. 110t Length : t65 t Bust : t60 пресврт : t56 t Age : t4-5 Години. 150t Length : t80 t Bust : t68 пресврт : t66 t Age : t8-9 Години. 100t Length : t62 t Bust : t56 пресврт : t52 t Age : t3-4 Години. 35 t Bust : t25. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 77 t Bust : t24. 130t Length : t72 t Bust : t64 пресврт : t60 t Age : t6-7 Години.

R

Комплементите на стоката