.

.

Царинење Машки Врвови Под Кардиган Со Машка Должина стилски Принт Обична Јакна Со Долги Ракави Црвена Xxl

Царинење Машки Врвови Под Кардиган Со Машка Должина стилски Принт Обична Јакна Со Долги Ракави Црвена Xxl

DEN 3520.00
Достапност

Палтото го прави повеќе и привлечно за носење. Карактеристики : Обични Врвови,печатење во боја,ревер За костум,Еднократни гради,Верзијата има стил,стилски дизајни,шик и бесплатни,Елегантни и смели, комбинација на стилски, уметност и одмор и удобност.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. отворени кошули за жени.8 unnormal0 информации За Производот : Сезона : Aut,Зима Пол : Мажи Повод : Обичен Материјал : Полиестер (95% полиестер, 5% спандекс) Тип На Шема : Стил На Печатење : Обична должина На Ракавот : Долга Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Парчиња Врвови Size Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengthxxlxx-Large121642114cm/44. Материјал : материјал, обликувана верзија, не е лесна за брчки, Изработена од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна.

R

Комплементите на стоката