.

.

Кошули За Жени, Летни Маици Слатки Течни Женски Врвови Маица Обични Облечени Блузи, Маици Со Кратки Ракави

Кошули За Жени, Летни Маици Слатки Течни Женски Врвови Маица Обични Облечени Блузи, Маици Со Кратки Ракави

DEN 255.84
Достапност

- Добредојдовте Во Продавницата ТБКОМ-Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО TBKOMHTBKOMH е посветена на обезбедување на висококвалитетна женска облека и додатоци.Без разлика дали станува збор за пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим ТБКОМХ, ние ќе го решиме за вас.Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.Сезона : Пролет, лето : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст/Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување ИЛИ Сушење на линијата ❥ ТКАЕНИНА-Овие врвови се изработени од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата. Лесната ткаенина е мека и не проѕирна, еластичната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во целата сезона. Табелата со големина на табелата со големина на ❥ е туре.Големина : Мали/САД 4-6, Средни/сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18, ХХ-Големи/САД 18-20. Ве молиме погледнете ја "ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ"подолу внимателно пред да ја купите. (Не Големина Шема). ❥ НОСЕТЕ ПОВОД-секојдневната кошула со долги ракави е погодна за клуб, забава, ноќно излегување, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик ноќен изглед и имаат женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето,aut, зима.

R

Комплементите на стоката