.

.

Памелас Производи, Овес Чоколадо Чип Секогаш Кога Барови, кокос, барови секој 1. оз

Памелас Производи, Овес Чоколадо Чип Секогаш Кога Барови, кокос, барови секој 1. оз

DEN 1.67
Достапност

Производите На Памела Секогаш Кога Барови, Овес Чоколадо Чип Кокос Глутен Без И Не-Млечни Производи Се Формулирани и Произведени Да Бидат Без Глутен, Кошер, Не-Гмо и Целото Жито. Користејќи Подлога Од Брашно Од Кафеав Ориз, Брашно Од Бел Ориз, Скроб Од Тапиока и Сирупи, ПАМЕЛА Создава Вкусен Бар Оние Чувствителни на Глутен Можат Да Јадат Без Грижа. Секоја Кутија Содржи 5 Овесни Чоколадни Чипови Кокосови Шипки. Овес чоколадо Чип и Кокос Секогаш Кога Барови. без глутен. кошер. целото жито. не-гмо. 5 барови по кутија. Појадок барови. Направено со овес.

R

Комплементите на стоката