.

.

Фенко Стилови Геометриски Дизајн Платно Памучна Маса Тркач Со Ресни

Фенко Стилови Геометриски Дизајн Платно Памучна Маса Тркач Со Ресни

DEN 223.84
Достапност

Карактеристики : ДВОБОЕН ГЕО ТРКАЧ НА МАСА-Стилизирајте ја вашата маса Со овој шик Тркач на Маса за Геометриски дизајн. Скромен, но сепак џез, овој тркач на трпезариска маса е совршен избор за семејни вечери, забавни пријатели или какви било други секојдневни собири. Темната шема на бои додава длабочина на масата.СОВРШЕН КАПАК ЗА ТРПЕЗАРИСКА МАСА - со ширина од 14 инчи и должина од 71 инчи, овој модерен тркач на маса е совршено голем за слоевит декор на вашата маса. Не само што ги штити дрвените маси, туку нуди и стилска позадина за вашите садови и централни парчиња.ВРВЕН КВАЛИТЕТ - ние ја изработуваме нашата ткаенина за тркач на маса од супериорен квалитет со конструкција од памук. Издржлив, удобен и лесен за чистење, забавниот комплет салфетки е вистинска инвестиција за вашиот декор на масата. Грижа : место чиста препорачува.ПОВЕЌЕНАМЕНСКО КОРИСТЕЊЕ - современиот комплет постелнина за маса е идеален за внатрешна/надворешна декорација, банкет, семеен собир и многу повеќе. Совршен за секојдневна употреба, празници, угостителство, специјални прилики, вечери, бранчи, ресторани за јадење и многу повеќе.КРЕАТИВНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-Прави внимателен и функционален подарок за домаќинство или подарок за водителка со овие стилски постелнини за Денот на Благодарноста, свадбата, Роденденот или какви било други специјални настани. Фенко Стилови Геометриски Дизајн Платно Памучна Маса Тркач со Ресни.

R

Комплементите на стоката