.

.

Цеијат Женски Вграден Миди Фустан Краток Ракав V Врат Еднобоен Цветен Принт Летен Фустан На Плажа

Цеијат Женски Вграден Миди Фустан Краток Ракав V Врат Еднобоен Цветен Принт Летен Фустан На Плажа

DEN 1.33
Достапност

Женски Опремени Миди Фустан Краток Ракав V Вратот Плажа Фустан Еднобојна/ Цветни Печати Летна Облека. Големина(см)ttttt TTTT T Должина : t120t Bust : t89пресврт : t74t Hip : t94. Должина : t121t Bust : t93пресврт : t78t Hip : t98. L t Должина : t122t Bust : t97пресврт : t82t Hip : t102. tttt TTT T T T T T T T T T T T T T Должина : t47.24 t Bust : t35. 04 пресврт : t29. 13 t Hip : t37. 01 . М Т Должина : т47, 64 тбуст : т36, 61 пресврт : т30, 71 тип : т38, 58 . L t Должина : t48.03 t Bust : t38. 19 пресврт : t32. 28 t Hip : t40. 16 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Кратко. Тип На Шема : Еднобојна/Цветна. Пол : Жени. Тип На Ставка : Фустан. Вклучен Пакет : . 1 х фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : фустаните за жени се изработени од полиестерски материјал, лесни, безбедни за кожата и лесни за перење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : фустани За Одмор за жени плажа, краток ракав, v врат, еднобоен/цветен принт, неправилен раб на возбуда, многу модерен. Повод : фустаните За боди за жени се погодни за секојдневно носење, активност на отворено, облека за клубови, улична облека, плажа, патување, фестивал, состаноци, забава со пријатели, облека за фотографија и така натаму. Се-натпревар : фустанот за вратот v за жени е совршен избор за забава на пријатели само едноставно додадете високи потпетици и Стил на спојката Ваш според вашиот настан. Вклучен пакет : 1 х женски миди фустан. Го покажува вашиот карактеристичен темперамент. Бидете модерни и елегантни. Одличен подарок за себе или за вашите најдобри пријатели.

R

Комплементите на стоката