.

.

Inktastic Tacocat Е Tacocat Напишан Наназад Синко Де Мајо Маица

Inktastic Tacocat Е Tacocat Напишан Наназад Синко Де Мајо Маица

DEN 303.84
Достапност

Такокат Е Такокат Напишан Наназад Синко Де Мајо Маица. Inktastic Tacocat Е Tacocat Напишан Наназад Cinco De Mayo Маица За Возрасни Машки Атлетски Хедер XL. Tacocat Е Tacocat Напишан Наназад Cinco De Mayo Маица. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. тако мачка мачка подарок празничен мексикански празник менс облека за возрасни маици маици.

R

Комплементите на стоката